Úvodní třetina produkovala pohledný a vyrovnaný hokejbal. Hned v úvodu se prosadil hostující Kovalovský, aby hned v zápětí mohl na 0:2 zvýšit Radoslav Pokovič. Za domácí využil přesilovku střelou z mezikruží tečovanou sudoměřickým obráncem Matýšek.

Druhá perioda přinesla hned 7 gólů a hokejbal na úrovni, kdy se hrálo vždy za rovnovážného stavu nebo o gól. Za hosty se prosadila dvojice Pokovič a Kovalovský, kdy Kovalovský dokázal zkompletovat hattrick. Na domácí straně si připsali po gólu Šmarda a po 2 gólech Ohainka.

Třetí třetina se již nesla v duchu dominance Sudoměřic, kteří brněnské přehrávaly střelecky i gólově. Za domácí využil přesilovku Michal Kycl, za hosty zkompletoval Tomáš Pokovič hattrick a druhý gól v zápase přidal i Radoslav Pokovič. Sudoměřice si tak jasný zápas pohlídaly a stejně jako Jihlava minulý týden bodově vyloupila srdnatě bojující Orly.

Eagles Brno 5:8 SK Sudoměřice