O nás / Historie

O nás / Historie

Spolek EAGLES Brno, z.s. byl založen v roce 2015 jako sportovní oddíl, který umožňuje dětem trénovat a soutěžně hrát hokejbal. Členská základna se od začátku rozrostla zhruba čtyřnásobně a v tomto trendu chceme pokračovat. Pro získávání nových zájemců se zúčastňujeme a sami organizujeme náborové akce, například se pravidelně zúčastňujeme akcí jako je Den náborů na Kraví hoře, nebo Den náborů Avion Shopping park, také jsme měli letos hokejbalový stánek v rámci Olympijském festivalu konaného na Riviéře. Dále pořádáme ukázkové a náborové akce ve školách a školkách. Připravujeme letáčky, elektronické pozvánky a akce, komunikujeme se školami a různými spolky, a snažíme se zaujmout mládež přes webové stránky a sociální média. Každý rok pořádáme letní soustředění pro děti a dorost kde se účastní pravidelně přes 20 dětí.

Pravidelně se zúčastňujeme přeboru přípravek ve Východočeském kraji, kde naši svěřenci velmi úspěšně reprezentují náš klub. Dále hrajeme Ligu dorostu – Čechy-východ. Hlavními soupeři v obou kategoriích jsou hráči Kyjova, Poruby, Karviné, Malenovic, Svitav, Hodonína, Pardubic, Letohradu a Hradce Králové.

V kategorii přípravek se hraje turnajovým způsobem, kdy jednoho turnaje se účastní 4-6 týmů z různých měst a hraje se způsobem „každý s každým“. Zápasový turnaj pořádá každý tým na svém domovském hřišti. Dorost hraje své utkání dvoukolovým systémem – jedno utkání doma, druhé venku. V případě umístění v tabulce do čtvrtého místa se mužstvo zúčastní finálového turnaje.

Tréninky všech kategorií se konají na hřišti u ZŠ Kamínky, které si pronajímáme od Brněnského hokejbalového svazu. V zimním období probíhají tréninky v tělocvičně na ZŠ Kamínky a v těchto měsících zajišťujeme pro děti i všestrannou atletickou průpravu s vyškoleným lektorem v rámci zimní přípravy týmů. Tréninky dětí každé kategorie na hřišti jsou třikrát týdně.

Máme zájem a aktivně se snažíme o rozšíření základny hlavně nejmenších dětí od 4-5 let, ale i v ostatních věkových kategoriích pravidelně hledáme nové členy a snažíme o navýšení počtu hráčů ať už v rámci inzerce v oblastních novinách některých brněnských městských částí nebo aktivním hledáním nových členů v rámci ukázkových hodin ve školách či na doporučení od rodičů současných členů.

Předseda Milan Loubal
Tel.: +420 731 800 980
E-mail: eaglesbrnomladez@gmail.com
+420 731 800 980
Kamínky 302/16, 634 00, Brno

Kontaktujte nás

 
 
 


 

Odběr novinek
Pokud chcete být informováni o novinkách v klubu, zadejte mailovou adresu.