O nás / Historie

O nás / Historie

Spolek EAGLES Brno, z.s. byl založen v roce 2015 jako sportovní oddíl, který umožňuje dětem trénovat a soutěžně hrát hokejbal. Členská základna se od začátku rozrostla zhruba čtyřnásobně a v tomto trendu chceme pokračovat. Klub je organizován a veden především z nadšení rodičů, kteří si cení dobré party, férového přístupu ke sportu a hlavně se snaží v dětech budovat vztah k něčemu organizovanému a ten společný čas si užít jako zábavu.

Cílem klubu je vybudovat silnou základnu tak, aby děti měly kam růst a pro ty, kteří udrží nadšení až do dospělého věku, tak mít šanci se třeba dostat až do reprezentace a zahrát si hokejbal ve světě:-) Pro získávání nových zájemců se zúčastňujeme a sami organizujeme náborové akce, například nas vídáte na akcích jako je Den náborů na Kraví hoře, nebo Wannado Festival v areálu Hněvkovského, také jsme měli letos hokejbalový stánek v rámci Olympijském festivalu konaného na Riviéře. Dále pořádáme ukázkové a náborové akce ve školách a školkách. Připravujeme letáčky, elektronické pozvánky a akce, komunikujeme se školami a různými spolky, a snažíme se zaujmout mládež přes webové stránky a sociální média. Každý rok pořádáme letní soustředění pro děti a dorost kterého se účastní přes 20 dětí.

Pravidelně se zúčastňujeme přeboru přípravek na Moravě ale také ve Východočeském kraji, kde naši svěřenci velmi úspěšně reprezentují náš klub. V kategorii přípravek se hraje turnajovým způsobem, kdy jednoho turnaje se účastní 4-6 týmů z různých měst a hraje se způsobem „každý s každým“. Zápasový turnaj pořádá každý tým na svém domovském hřišti.

Dále letos hrajeme Přebor mladších žáků – Morava. Hlavními soupeři v obou kategoriích jsou hráči Kyjova, Poruby, Karviné, Malenovic, Zohoru, Vsetína, Martina a dalších. Pro tuto kategorii letos přichází i možnost kvalifikačních turnajů, kde si děti mohou vydobít šanci si na jaře zahrát finálový turnaj o mistra republiky!

Tréninky všech mládežnických kategorií se konají na hřišti u ZŠ Kamínky a to v úterý a čtvrtek od 16:30 a nově pak v pondělí od 17:15. V zimním období probíhají tréninky v tělocvičnách v blízkosti ZŠ Kamínky a v těchto měsících zajišťujeme pro děti i všestrannou atletickou průpravu s vyškoleným lektorem v rámci zimní přípravy týmů.


Za vedení Eagles Brno: Robert Pinkas
Tel.: +420 606 757 002
E-mail: info@eaglesbrno.cz
Kamínky 302/16, 634 00, Brno

Kontaktujte nás

 
 
 


 

Odběr novinek
Pokud chcete být informováni o novinkách v klubu, zadejte mailovou adresu.