Brněnské derby na které čekal celý tým a natěšení bylo už od vhození úvodního buly. 1.třetina zápasu byla velmi opatrná z obou stran a gól padnul pouze jeden. V 6.minutě zápasu po špatné rozehrávce našeho utočníka, přes střed hřiště zachytil soupeř a prostřelil našeho gólmana který nemohl v takové situaci nic dělat. 2.třetina byla zase naopak naše, kde jsme dokázali rozebrat soupeře a ve vlastním oslabení jsme vyrovnali na 1:1, po vyhození míčku z pásma dokázal Jaroslav Matýšek doběhnout a nachystat míček do prázdné brány naší nové posile Sova Damián. O 3 minuty později David Ohainka také nachystal koncovku Máčalovi Adamovi do prázdné kasy a poslal náš tým do vedení 2:1. Na to že proti nám stál tým složený i z 1.ligového A-Týmu HBK Bulldogs Brno tak náš kádr držel vedení dlouho a soupeř nevěděl jak překonat našeho gólmana Jiřího Čupra. Až ve 3.třetině bylo skóre srovnáno na 2:2 a pár minut později na to zvětšeno i na 2:3. Odhodlání vyhrát tohle klání bylo obrovské a na poslední minutu zápasu jsme odvolali brankáře a ukázalo se že hra v 6 se vyplatila. Druhý gól a záchranu týmu vybojoval Máčal Adam který dorazil míček po střele Martina Šplíchala. Prodloužení bylo bojovné ale na obou stranách bezchybné a proto se zápas dostal až do nájezdů. 7 neproměněných nájezdů na naší straně rozhodnulo o prohře v brněnském derby. 8 odehraných oslabení a z toho 7 ubraněných, výborné výkony gólmana Jiřího Čupra, týmový duch a výkon byli pozitivní faktory celého zápasu.

Eagles Brno 3:4 sn. HBK Bulldogs Brno "B" FOTOGRAFIE ZDE