"Dne 28.1.2023 jsme odehráli s výběrem U13 Jihomoravského kraje a Vysočiny první přípravný turnaj ve Svitavách v kategorii U15. Výběr byl složen z hráčů týmů EAGLES Brno, HBK Kyjov, SK Jihlava a Bulldogs Brno. V prvním utkání jsme nastoupili proti U15 HBC Pardubice. V utkání převažovala sehranost a věkový rozdíl hráčů z Pardubic, ale i tak jsme byli rovnocenným soupeřem. Výsledek byl nakonec 2-0 pro tým z Pardubic. Ve druhem utkání jsme nastoupili proti U15 SHC Opava, kdy už se u nás projevila větší jistota ve hře, byli jsme více na míčku a naší bojovností jsme uhráli super výsledek 2-2. Do posledního utkání jsme nastoupili proti U15 HBC Svítkov Stars Pardubice. V tomto utkání jsme od začátku tahali za kratší konec. Stars byli rychlejší, důraznější , věkový a výškový rozdíl byl hodně znát. Konečný výsledek byl 4:1 pro Stars.
Co si z tohoto turnaje odnášíme? Že i přes nesporné výhody týmů U15 jako byl větší výškový i věkový rozdíl, hlubší zkušenosti s hrou samotnou, se i tak můžeme s takovými tými porovnat a odehrát kvalitní utkání. A na co se budeme pro příště soustředit? Se svými svěřenci musíme hlavně zapracovat na obraně a přechodu do útočného pásma při větším počtu hráčů. Tohle vidím jako slabinu, ale rozhodně to není nic, co by se nedalo do dalších utkání zlepšit.
Tímto bych chtěl všem klukům poděkovat za jejich účast a odevzdané výkony. Byla to hezká prezentace hokejbalu hráčů kategorie U13, výběr z týmů Jihomoravského kraje a Vysočiny." Trenér Roman Příkazský