13.4. nám sobotní den začal krásným počasím.

Týmy Eagles Brno & Hkb Karviná čekal náročný den - hned 2 zápasy během dne.

1.zápas
-------------
Na první branku jsme si museli všichni chvíli počkat.Přišla až v 11. min(11:23 min) ,kterou vstřelil hráč domácích. Vzápětí však tentýž hráč dostal 2' trest za nesportovní chování. Domácí rozjeli šňůru branek, kterými překvapili soupeře (11:23 ;11:28 ; 13:33 ; 14.30 min.). Až v čase 14:51min. vstřelil soupeř svou první branku a snížil tak skóre na 4:1.

V 2.třetině byla na soupeři znatelná rozhozenost výší branek od domácích. Těm se povedlo zasadit další branku ve 26:42 min.a skóre dál navyšovali na 5:1.

3.třetina byla jako na houpačce .
Soupeř takřka v začátku ohromil domácí hned dvěmi brankami (32:09 ; 37:28 min.) a skóre snížil na 5:3.

Sluníčko už řádně pálilo a hráči byli unavení. 2' trest za sekání (42:07min.) šel na vrub hostům. Hráč domácích se rozjel a úspěšně připsal svému týmu další bod vstřelenou brankou(44:10 min.).Snaha soupeře o gól se nedařila.Místo ní přišel 2' trest, tentokrát za podražení (44:51min.).Domácí si tak zahráli přesilovku. Využili ji úspěšně. Poslední branka domácích padla přesně v poslední vteřině tohoto zápasu(44:59min.)

Gólman domácích Matěj Příkazký několikrát vykryl hráče hostů dobrými zásahy.

Autoři branek Eagles Brno:

Lukáš Volf 4x, Tomáš Nezpěvák 2x, Jan Ondra 1x

Týmu Eagles Brno se velmi dařilo (4:1 ; 1:0 ; 2:2) a první zápas vyhrál s přehledem vysoko 7 : 3.

2.zápas
V druhém zápase už bylo znát na obou týmech, že příliš sluníčka není zrovna ideální,pokud nejste někde u vody a neodpočíváte.

Domácí vystartovali příliš hrrr. Díky podražení (0:15 min.) si soupeř zahrál přesilovku.Tu však nevyužil. Následně se hosté rozjeli a Eagles inkasoval 2 góly (2:24 ; 5:14 min.). Hosté se tímto ujali vedení 2:0. Domácím se povedlo snížit skóre až v 10 min.(10:42 min.) zápasu na 1:2.

Oba týmy se snažily o každý gól. Ve hře šlo totiž o mnohem víc než jen výhru - za získané body šlo o posun v tabulce.

2.třetina začala bouřlivým povzbuzováním fanoušků domácího týmu (Eagles Brno).Svým fanděním jej hnali kupředu.

Domácí bojovali a povedlo se jim dát 3 povzbudivé branky(26:58 ; 27:49 min.) vč.gólu v přesilovce (29:59 min.) a obrátit tak skóre na 4:2.

3.třetina začala nepříjemně pro hráče hostů, kdy byli potrestáni 2 ' trestem za podražení (32:36 min.).To však naštvalo ostatní hráče hostů. Zúčtovali s domácími 2 vsazenými brankami (37:01 ; 40:10 min.) a vyrovnali tak skóre na 4:4.Byl to velmi napínavý boj.V hráčích obou týmů se vařila krev. Fanoušci domácích fandili z plných plic.Ten nejvíc očekávaný vítězný gól přišel až ve 43 min.(43:05min.) z hole domácího hráče Matěje Zímy a rozhodl o druhém vítězství nad Hkb Karviná.Nepomohl ani odvolaný brankář hostů 20 vteřin před koncem zápasu (49:40 min.)

Eagles Brno zvítězil i v druhém zápase a to 5 : 4.

Lukáš Nezpěvák 2x, Tomáš Nezpěvák 1x, Jan Ondra 1x, Matěj Zíma 1x

Druhý zápas za domácí odchytala gólmanka Laura Jelínková , která měla několik dobrých zákroků a podržela svůj tým Eagles Brno.

Dnešní den byl pro tým Eagles Brno velmi úspěšný . Za dvě vítězství získal 6 bodů a poskočil v tabulce na krásné 5.místo.