Eagles Brno uvítali na své půdě tentokráte tým SK Jihlava. Třebaže sluníčko ukazovalo svou sílu jako bychom měli již léto,nad Eagles Brno stál od začátku pomyslný černý mrak. Vůbec se nedařilo. Na úvod v první minutě 1.třetiny (1:17min.) po tlaku soupeře domácí inkasovali gól. Byl rychlý a nečekaný. Brankář domácích Matěj Příkazský nestačil ani zareagovat. Hráči SK Jihlava hráli jak neřízená střela. Na chvilku se změnili v divokou zvěř a svou neukázněností dopřáli týmu domácích si zahrát hned 2x přesilovku, kterou však tento tým ani jednou nevyužil.Další dvě branky (5:55 a 13:19 min.)od soupeře daly jasně najevo jeho sílu. Začátek i průběh druhé třetiny pokračoval bojovností a dravostí týmu SK Jihlava, který měl stálý tlak.Navýšení skóre stále pokračovalo poměrně rychle hned o 2 branky na 0:5(21:48 a 25:17 min.)Až po 12 min. druhé třetiny (27:08 min) se konečně povedlo hráči Eagles Brno(Jan Ondra)vstřelit první branku coby vzpruha, avšak soupeři se dařilo snad vše nač sáhl a v této třetině zvedl skóre svého týmu na 1:5 Onen černý mrak nad domácími nedokázala rozehnat ani výměna brankářů týmu během druhé třetiny. Třetí třetina se nesla ve stylu zvýšené aktivity, což bylo znát u týmu Eagles Brno, který měl hned několik příležitostí vstřelit branku.Podařilo se mu některé z šancí proměnit ke snížení stavu(Eagles Brno 37:35 min.Lukáš Volf,42:54 Tomáš Nezpěvák).Oba týmy bojovaly s maximálním nasazením.Dravost hráčů SK Jihlava byla nekonečná.Tak jako začali vsazenou nečekanou brankou toto klání, stejně tak jej zakončili v posledních vteřinách třetí třetiny(44:54min.) Týmu Eagles Brno se tento zápas nevydařil(0:3 ; 1:3 ; 2:1) a skončil prohrou 3:7. Domácí neměli svůj den, přesto ale dokázali bojovat i s tak silným soupeřem jako byl SK Jihlava a nevzdali se.Vstřelené branky soupeři značí, že i nejlepší z týmů má své slabiny.

Eagles Brno 3:7 SK Jihlava